Cilli Eczanesi logo
Cilli Eczanesi logo

Cilli Eczanesi

(0)
Cilli Eczanesi Hatay ili Antakya Defne ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Cilli Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Cilli Eczanesi Hatay ili Antakya Defne İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Cilli Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Cilli Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Cilli Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Cilli Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Cilli Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

26 Kasım 2021 Cuma Hatay Antakya Defne Nöbetçi Cilli Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Cilli Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Cilli Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Cilli Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Cilli Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Cilli Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Cilli Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Cilli Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Cilli Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Hatay İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Hatay ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Sumaytaoglu Eczanesi

Sumaytaoglu Eczanesi Hatay ili Samandağ ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Sumaytaoglu Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Hatay Eczanesi

Hatay Eczanesi Hatay ili Antakya Defne ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Hatay Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Özden Eczanesi

Özden Eczanesi Hatay ili Akbez Hassa ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Özden Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Tuncay Eczanesi

Tuncay Eczanesi Hatay ili Altınözü ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Tuncay Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.