Hatay Arsuz Konak Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 3 sa önce
Konak Eczanesi logo
Konak Eczanesi logo

Konak Eczanesi

0
(0)

Hatay Arsuz Konak Eczanesi. Nöbetçi Konak Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Konak Eczanesi Hatay ili Arsuz İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Konak Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Konak Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Konak Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Konak Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Konak Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

12 Ağustos 2022 Cuma Hatay Arsuz Nöbetçi Konak Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Konak Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Konak Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Konak Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Konak Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Konak Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Konak Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Konak Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Konak Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Hatay İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Hatay ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Zeytin Eczanesi

Hatay Altınözü Zeytin Eczanesi. Nöbetçi Zeytin Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Ipek Gündüz Eczanesi

Hatay Antakya Defne Ipek Gündüz Eczanesi. Nöbetçi Ipek Gündüz Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Burcu Eczanesi

Hatay Antakya Defne Burcu Eczanesi. Nöbetçi Burcu Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Pasaoglu Eczanesi

Hatay Erzin Pasaoglu Eczanesi. Nöbetçi Pasaoglu Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.