Uluçınar Eczanesi logo
Uluçınar Eczanesi logo

Uluçınar Eczanesi

(0)
Uluçınar Eczanesi Hatay ili Arsuz ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Uluçınar Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Uluçınar Eczanesi Hatay ili Arsuz İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Uluçınar Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Uluçınar Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Uluçınar Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Uluçınar Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Uluçınar Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

29 Kasım 2021 Pazartesi Hatay Arsuz Nöbetçi Uluçınar Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Uluçınar Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Uluçınar Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Uluçınar Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Uluçınar Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Uluçınar Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Uluçınar Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Uluçınar Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Uluçınar Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Hatay İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Hatay ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Onur Eczanesi

Onur Eczanesi Hatay ili Arsuz ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Onur Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Dal Eczanesi

Dal Eczanesi Hatay ili Iskenderun ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Dal Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Özden Eczanesi

Özden Eczanesi Hatay ili Akbez Hassa ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Özden Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Hasan Ekşi Eczanesi

Hasan Ekşi Eczanesi Hatay ili Iskenderun ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Hasan Ekşi Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.