Gülsah Eczanesi

Gülsah Eczanesi

  • Hatay - Erzin
  • tarihinde nöbetçi
  • 3266812602 3266812602
  • HASAN GÜVEN CD. NO:11/B ERZIN
(0)

4 Aralık 2021 Cumartesi Hatay Erzin Nöbetçi Eczaneleri

Hatay ili Erzin ilçesinin nöbetçi eczane listesi. Buradan dilediğiniz nöbetçi eczaneyi seçip nöbetçi eczanenin iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Hatay Erzin Nöbetçi eczaneleri uygulamamız ile size en yakın nöbetçi eczanelere telefon ile veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz. Hatay Erzin nöbetçi eczaneleri günlük olarak güncellenmekte olup, her nöbetçi eczane 24 saat hizmet vermektedir. Hatay Erzin nöbetçi eczanleri 7/24 kesintisiz hizmet verir. Hizmet sonrası Erzin ilçesine ait nöbetçi eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Bu sayede diğer kullanıcılara ilgili Erzin ilçesindeki nöbetçi eczane ile ilgili ön bilgi vermiş olursunuz. Nöbetçi eczane sayısı bulundukları ilçenin nüfusuna bağlı olarak değişmektedir. Büyük ilçelerde nöbetçi eczane sayısı oldukça yüksektir.

Hatay Erzin Nöbetçi Eczaneleri ile ilgili sıkça sorulan sorular

Erzin Nöbetçi eczanelerin nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Erzin Nöbetçi eczaneler ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmezler.

Erzin nöbetçi eczanelerine ulaşmak çok kolay ve basittir. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayarak Erzin ilçesinin ilgili eczane profiline geçip nöbetçi eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Erzin nöbetçi eczaneye ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Erzin ilçesindeki nöbetçi eczaneye ait harita bilgisini almak için nöbetçi eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Hatay İlinin Diğer İlçeleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Hatay ilinin ilçelerini listeledik. Dilediğiniz ilçeye tıklayıp nöbetçi eczanelerini listeleyebilir ve detaylı inceleyebilirsiniz...

Altınözü Nöbetçi Eczaneleri

Hatay Altınözü Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Altınözü nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Serinyol Antakya Nöbetçi Eczaneleri

Hatay Serinyol Antakya Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Serinyol Antakya nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Defne Nöbetçi Eczaneleri

Hatay Defne Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Defne nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Payas Nöbetçi Eczaneleri

Hatay Payas Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Payas nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.