Ali Temiz Eczanesi logo
Ali Temiz Eczanesi logo

Ali Temiz Eczanesi

(0)
Ali Temiz Eczanesi Hatay ili Iskenderun ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Ali Temiz Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Ali Temiz Eczanesi Hatay ili Iskenderun İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Ali Temiz Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Ali Temiz Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Ali Temiz Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ali Temiz Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Ali Temiz Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

26 Kasım 2021 Cuma Hatay Iskenderun Nöbetçi Ali Temiz Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Ali Temiz Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Ali Temiz Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Ali Temiz Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Ali Temiz Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Ali Temiz Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Ali Temiz Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Ali Temiz Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Ali Temiz Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Hatay İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Hatay ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Hasan Ekşi Eczanesi

Hasan Ekşi Eczanesi Hatay ili Iskenderun ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Hasan Ekşi Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Gülsah Eczanesi

Gülsah Eczanesi Hatay ili Erzin ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Gülsah Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Mıray Eczanesi

Mıray Eczanesi Hatay ili Denizciler Iskenderun ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Mıray Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Onur Eczanesi

Onur Eczanesi Hatay ili Arsuz ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Onur Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.