Yayladağı Eczanesi logo
Yayladağı Eczanesi logo

Yayladağı Eczanesi

(0)
Yayladağı Eczanesi Hatay ili Yayladağı ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Yayladağı Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Yayladağı Eczanesi Hatay ili Yayladağı İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Yayladağı Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Yayladağı Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Yayladağı Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Yayladağı Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Yayladağı Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

4 Aralık 2021 Cumartesi Hatay Yayladağı Nöbetçi Yayladağı Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Yayladağı Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Yayladağı Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Yayladağı Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Yayladağı Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Yayladağı Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Yayladağı Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Yayladağı Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Yayladağı Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Hatay İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Hatay ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Dal Eczanesi

Dal Eczanesi Hatay ili Iskenderun ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Dal Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Tuncay Eczanesi

Tuncay Eczanesi Hatay ili Altınözü ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Tuncay Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Gedik Eczanesi

Gedik Eczanesi Hatay ili Belen ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Gedik Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Hasan Ekşi Eczanesi

Hasan Ekşi Eczanesi Hatay ili Iskenderun ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Hasan Ekşi Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.