Vereseli Pamuk Eczanesi logo
Vereseli Pamuk Eczanesi logo

Vereseli Pamuk Eczanesi

(0)
Vereseli Pamuk Eczanesi Hatay ili Antakya Defne ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Vereseli Pamuk Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Vereseli Pamuk Eczanesi Hatay ili Antakya Defne İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Vereseli Pamuk Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Vereseli Pamuk Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Vereseli Pamuk Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Vereseli Pamuk Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Vereseli Pamuk Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

26 Kasım 2021 Cuma Hatay Antakya Defne Nöbetçi Vereseli Pamuk Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Vereseli Pamuk Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Vereseli Pamuk Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Vereseli Pamuk Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Vereseli Pamuk Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Vereseli Pamuk Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Vereseli Pamuk Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Vereseli Pamuk Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Vereseli Pamuk Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Hatay İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Hatay ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Dal Eczanesi

Dal Eczanesi Hatay ili Iskenderun ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Dal Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Ateş Eczanesi

Ateş Eczanesi Hatay ili Antakya Defne ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Ateş Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Onur Eczanesi

Onur Eczanesi Hatay ili Arsuz ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Onur Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Kurtulus Eczanesi

Kurtulus Eczanesi Hatay ili Kırıkhan ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Kurtulus Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.