Güngör Eczanesi logo
Güngör Eczanesi logo

Güngör Eczanesi

(0)
Güngör Eczanesi Hatay ili Kumlu ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Güngör Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Güngör Eczanesi Hatay ili Kumlu İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Güngör Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Güngör Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Güngör Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Güngör Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Güngör Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

4 Aralık 2021 Cumartesi Hatay Kumlu Nöbetçi Güngör Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Güngör Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Güngör Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Güngör Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Güngör Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Güngör Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Güngör Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Güngör Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Güngör Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Hatay İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Hatay ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Türkoglu Eczanesi

Türkoglu Eczanesi Hatay ili Dörtyol ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Türkoglu Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Onur Eczanesi

Onur Eczanesi Hatay ili Arsuz ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Onur Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Yayladağı Eczanesi

Yayladağı Eczanesi Hatay ili Yayladağı ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Yayladağı Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Aydıngün Eczanesi

Aydıngün Eczanesi Hatay ili Aktepe Hassa ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Aydıngün Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.