Gedik Eczanesi

Gedik Eczanesi

  • Hatay - Belen
  • tarihinde nöbetçi
  • 03264421333 03264421333
  • HALİLBEY MAH.MEHMET ASLAN CAD.9/B
(0)

4 Aralık 2021 Cumartesi Hatay Belen Nöbetçi Eczaneleri

Hatay ili Belen ilçesinin nöbetçi eczane listesi. Buradan dilediğiniz nöbetçi eczaneyi seçip nöbetçi eczanenin iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Hatay Belen Nöbetçi eczaneleri uygulamamız ile size en yakın nöbetçi eczanelere telefon ile veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz. Hatay Belen nöbetçi eczaneleri günlük olarak güncellenmekte olup, her nöbetçi eczane 24 saat hizmet vermektedir. Hatay Belen nöbetçi eczanleri 7/24 kesintisiz hizmet verir. Hizmet sonrası Belen ilçesine ait nöbetçi eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Bu sayede diğer kullanıcılara ilgili Belen ilçesindeki nöbetçi eczane ile ilgili ön bilgi vermiş olursunuz. Nöbetçi eczane sayısı bulundukları ilçenin nüfusuna bağlı olarak değişmektedir. Büyük ilçelerde nöbetçi eczane sayısı oldukça yüksektir.

Hatay Belen Nöbetçi Eczaneleri ile ilgili sıkça sorulan sorular

Belen Nöbetçi eczanelerin nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Belen Nöbetçi eczaneler ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmezler.

Belen nöbetçi eczanelerine ulaşmak çok kolay ve basittir. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayarak Belen ilçesinin ilgili eczane profiline geçip nöbetçi eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Belen nöbetçi eczaneye ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Belen ilçesindeki nöbetçi eczaneye ait harita bilgisini almak için nöbetçi eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Hatay İlinin Diğer İlçeleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Hatay ilinin ilçelerini listeledik. Dilediğiniz ilçeye tıklayıp nöbetçi eczanelerini listeleyebilir ve detaylı inceleyebilirsiniz...

Reyhanlı Nöbetçi Eczaneleri

Hatay Reyhanlı Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Reyhanlı nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Serinyol Antakya Nöbetçi Eczaneleri

Hatay Serinyol Antakya Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Serinyol Antakya nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Altınözü Nöbetçi Eczaneleri

Hatay Altınözü Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Altınözü nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Denizciler Iskenderun Nöbetçi Eczaneleri

Hatay Denizciler Iskenderun Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Denizciler Iskenderun nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.