Sumaytaoglu Eczanesi

Sumaytaoglu Eczanesi

  • Hatay - Samandağ
  • tarihinde nöbetçi
  • 03265120278 03265120278
  • HASTANE CADDESİ ÜZERİNDE
(0)

4 Aralık 2021 Cumartesi Hatay Samandağ Nöbetçi Eczaneleri

Hatay ili Samandağ ilçesinin nöbetçi eczane listesi. Buradan dilediğiniz nöbetçi eczaneyi seçip nöbetçi eczanenin iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Hatay Samandağ Nöbetçi eczaneleri uygulamamız ile size en yakın nöbetçi eczanelere telefon ile veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz. Hatay Samandağ nöbetçi eczaneleri günlük olarak güncellenmekte olup, her nöbetçi eczane 24 saat hizmet vermektedir. Hatay Samandağ nöbetçi eczanleri 7/24 kesintisiz hizmet verir. Hizmet sonrası Samandağ ilçesine ait nöbetçi eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Bu sayede diğer kullanıcılara ilgili Samandağ ilçesindeki nöbetçi eczane ile ilgili ön bilgi vermiş olursunuz. Nöbetçi eczane sayısı bulundukları ilçenin nüfusuna bağlı olarak değişmektedir. Büyük ilçelerde nöbetçi eczane sayısı oldukça yüksektir.

Hatay Samandağ Nöbetçi Eczaneleri ile ilgili sıkça sorulan sorular

Samandağ Nöbetçi eczanelerin nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Samandağ Nöbetçi eczaneler ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmezler.

Samandağ nöbetçi eczanelerine ulaşmak çok kolay ve basittir. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayarak Samandağ ilçesinin ilgili eczane profiline geçip nöbetçi eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Samandağ nöbetçi eczaneye ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Samandağ ilçesindeki nöbetçi eczaneye ait harita bilgisini almak için nöbetçi eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Hatay İlinin Diğer İlçeleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Hatay ilinin ilçelerini listeledik. Dilediğiniz ilçeye tıklayıp nöbetçi eczanelerini listeleyebilir ve detaylı inceleyebilirsiniz...

Merkez Nöbetçi Eczaneleri

Hatay Merkez Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Merkez nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Yayladağı Nöbetçi Eczaneleri

Hatay Yayladağı Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Yayladağı nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Defne Nöbetçi Eczaneleri

Hatay Defne Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Defne nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Reyhanlı Nöbetçi Eczaneleri

Hatay Reyhanlı Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Reyhanlı nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.