Derman Eczanesi

Derman Eczanesi

  • Hatay - Hassa
  • tarihinde nöbetçi
  • 3267715666 3267715666
  • HASSA ILÇESI GIRNE MAH.STADYUM CAD.NO:32
(0)

4 Aralık 2021 Cumartesi Hatay Hassa Nöbetçi Eczaneleri

Hatay ili Hassa ilçesinin nöbetçi eczane listesi. Buradan dilediğiniz nöbetçi eczaneyi seçip nöbetçi eczanenin iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Hatay Hassa Nöbetçi eczaneleri uygulamamız ile size en yakın nöbetçi eczanelere telefon ile veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz. Hatay Hassa nöbetçi eczaneleri günlük olarak güncellenmekte olup, her nöbetçi eczane 24 saat hizmet vermektedir. Hatay Hassa nöbetçi eczanleri 7/24 kesintisiz hizmet verir. Hizmet sonrası Hassa ilçesine ait nöbetçi eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Bu sayede diğer kullanıcılara ilgili Hassa ilçesindeki nöbetçi eczane ile ilgili ön bilgi vermiş olursunuz. Nöbetçi eczane sayısı bulundukları ilçenin nüfusuna bağlı olarak değişmektedir. Büyük ilçelerde nöbetçi eczane sayısı oldukça yüksektir.

Hatay Hassa Nöbetçi Eczaneleri ile ilgili sıkça sorulan sorular

Hassa Nöbetçi eczanelerin nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Hassa Nöbetçi eczaneler ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmezler.

Hassa nöbetçi eczanelerine ulaşmak çok kolay ve basittir. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayarak Hassa ilçesinin ilgili eczane profiline geçip nöbetçi eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Hassa nöbetçi eczaneye ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Hassa ilçesindeki nöbetçi eczaneye ait harita bilgisini almak için nöbetçi eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Hatay İlinin Diğer İlçeleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Hatay ilinin ilçelerini listeledik. Dilediğiniz ilçeye tıklayıp nöbetçi eczanelerini listeleyebilir ve detaylı inceleyebilirsiniz...

Merkez Nöbetçi Eczaneleri

Hatay Merkez Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Merkez nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Aktepe Hassa Nöbetçi Eczaneleri

Hatay Aktepe Hassa Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Aktepe Hassa nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Erzin Nöbetçi Eczaneleri

Hatay Erzin Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Erzin nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Antakya Defne Nöbetçi Eczaneleri

Hatay Antakya Defne Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Antakya Defne nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.