Kurtulus Eczanesi

Kurtulus Eczanesi

  • Hatay - Kırıkhan
  • tarihinde nöbetçi
  • 3263441191 3263441191
  • KANATLI CAD. NO.62/B
(0)

4 Aralık 2021 Cumartesi Hatay Kırıkhan Nöbetçi Eczaneleri

Hatay ili Kırıkhan ilçesinin nöbetçi eczane listesi. Buradan dilediğiniz nöbetçi eczaneyi seçip nöbetçi eczanenin iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Hatay Kırıkhan Nöbetçi eczaneleri uygulamamız ile size en yakın nöbetçi eczanelere telefon ile veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz. Hatay Kırıkhan nöbetçi eczaneleri günlük olarak güncellenmekte olup, her nöbetçi eczane 24 saat hizmet vermektedir. Hatay Kırıkhan nöbetçi eczanleri 7/24 kesintisiz hizmet verir. Hizmet sonrası Kırıkhan ilçesine ait nöbetçi eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Bu sayede diğer kullanıcılara ilgili Kırıkhan ilçesindeki nöbetçi eczane ile ilgili ön bilgi vermiş olursunuz. Nöbetçi eczane sayısı bulundukları ilçenin nüfusuna bağlı olarak değişmektedir. Büyük ilçelerde nöbetçi eczane sayısı oldukça yüksektir.

Hatay Kırıkhan Nöbetçi Eczaneleri ile ilgili sıkça sorulan sorular

Kırıkhan Nöbetçi eczanelerin nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Kırıkhan Nöbetçi eczaneler ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmezler.

Kırıkhan nöbetçi eczanelerine ulaşmak çok kolay ve basittir. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayarak Kırıkhan ilçesinin ilgili eczane profiline geçip nöbetçi eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Kırıkhan nöbetçi eczaneye ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Kırıkhan ilçesindeki nöbetçi eczaneye ait harita bilgisini almak için nöbetçi eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Hatay İlinin Diğer İlçeleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Hatay ilinin ilçelerini listeledik. Dilediğiniz ilçeye tıklayıp nöbetçi eczanelerini listeleyebilir ve detaylı inceleyebilirsiniz...

Erzin Nöbetçi Eczaneleri

Hatay Erzin Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Erzin nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Iskenderun Nöbetçi Eczaneleri

Hatay Iskenderun Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Iskenderun nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Akbez Hassa Nöbetçi Eczaneleri

Hatay Akbez Hassa Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Akbez Hassa nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Yayladağı Nöbetçi Eczaneleri

Hatay Yayladağı Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Yayladağı nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.