Açıkgöz Eczanesi

Açıkgöz Eczanesi

  • Hatay - Payas
  • tarihinde nöbetçi
  • 03267558008 03267558008
  • ATATÜRK CAD.SERİN SK.NO:13
(0)

4 Aralık 2021 Cumartesi Hatay Payas Nöbetçi Eczaneleri

Hatay ili Payas ilçesinin nöbetçi eczane listesi. Buradan dilediğiniz nöbetçi eczaneyi seçip nöbetçi eczanenin iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Hatay Payas Nöbetçi eczaneleri uygulamamız ile size en yakın nöbetçi eczanelere telefon ile veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz. Hatay Payas nöbetçi eczaneleri günlük olarak güncellenmekte olup, her nöbetçi eczane 24 saat hizmet vermektedir. Hatay Payas nöbetçi eczanleri 7/24 kesintisiz hizmet verir. Hizmet sonrası Payas ilçesine ait nöbetçi eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Bu sayede diğer kullanıcılara ilgili Payas ilçesindeki nöbetçi eczane ile ilgili ön bilgi vermiş olursunuz. Nöbetçi eczane sayısı bulundukları ilçenin nüfusuna bağlı olarak değişmektedir. Büyük ilçelerde nöbetçi eczane sayısı oldukça yüksektir.

Hatay Payas Nöbetçi Eczaneleri ile ilgili sıkça sorulan sorular

Payas Nöbetçi eczanelerin nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Payas Nöbetçi eczaneler ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmezler.

Payas nöbetçi eczanelerine ulaşmak çok kolay ve basittir. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayarak Payas ilçesinin ilgili eczane profiline geçip nöbetçi eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Payas nöbetçi eczaneye ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Payas ilçesindeki nöbetçi eczaneye ait harita bilgisini almak için nöbetçi eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Hatay İlinin Diğer İlçeleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Hatay ilinin ilçelerini listeledik. Dilediğiniz ilçeye tıklayıp nöbetçi eczanelerini listeleyebilir ve detaylı inceleyebilirsiniz...

Aktepe Hassa Nöbetçi Eczaneleri

Hatay Aktepe Hassa Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Aktepe Hassa nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Yayladağı Nöbetçi Eczaneleri

Hatay Yayladağı Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Yayladağı nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Samandağ Nöbetçi Eczaneleri

Hatay Samandağ Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Samandağ nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Serinyol Antakya Nöbetçi Eczaneleri

Hatay Serinyol Antakya Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Serinyol Antakya nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.