Hatay Kırıkhan Gülalı Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 6 gün önce
Gülalı Eczanesi logo
Gülalı Eczanesi logo

Gülalı Eczanesi

0
(0)

Hatay Kırıkhan Gülalı Eczanesi. Nöbetçi Gülalı Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Gülalı Eczanesi Hatay ili Kırıkhan İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Gülalı Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Gülalı Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Gülalı Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Gülalı Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Gülalı Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

6 Ağustos 2022 Cumartesi Hatay Kırıkhan Nöbetçi Gülalı Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Gülalı Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Gülalı Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Gülalı Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Gülalı Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Gülalı Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Gülalı Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Gülalı Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Gülalı Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.