Hatay Samandağ Burcum Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 6 gün önce
Burcum Eczanesi logo
Burcum Eczanesi logo

Burcum Eczanesi

0
(0)

Hatay Samandağ Burcum Eczanesi. Nöbetçi Burcum Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Burcum Eczanesi Hatay ili Samandağ İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Burcum Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Burcum Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Burcum Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Burcum Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Burcum Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

23 Eylül 2022 Cuma Hatay Samandağ Nöbetçi Burcum Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Burcum Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Burcum Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Burcum Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Burcum Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Burcum Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Burcum Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Burcum Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Burcum Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Hatay İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Hatay ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Asi Eczanesi

Hatay Antakya Defne Asi Eczanesi. Nöbetçi Asi Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Anıl Uçucu Eczanesi

Hatay Antakya Defne Anıl Uçucu Eczanesi. Nöbetçi Anıl Uçucu Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Erdem Eczanesi

Hatay Dörtyol Erdem Eczanesi. Nöbetçi Erdem Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Damla Eczanesi

Hatay Belen Damla Eczanesi. Nöbetçi Damla Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.