Hatay Belen Fulya Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 5 gün önce
Fulya Eczanesi logo
Fulya Eczanesi logo

Fulya Eczanesi

0
(0)

Hatay Belen Fulya Eczanesi. Nöbetçi Fulya Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Fulya Eczanesi Hatay ili Belen İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Fulya Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Fulya Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Fulya Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Fulya Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Fulya Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

11 Ağustos 2022 Perşembe Hatay Belen Nöbetçi Fulya Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Fulya Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Fulya Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Fulya Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Fulya Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Fulya Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Fulya Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Fulya Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Fulya Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Hatay İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Hatay ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Nar Eczanesi

Hatay Hassa Nar Eczanesi. Nöbetçi Nar Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Dılan Eczanesi

Hatay Iskenderun Dılan Eczanesi. Nöbetçi Dılan Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Sevsem Eczanesi

Hatay Serinyol Antakya Sevsem Eczanesi. Nöbetçi Sevsem Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Ali Temiz Eczanesi

Hatay Iskenderun Ali Temiz Eczanesi. Nöbetçi Ali Temiz Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.