Son Güncelleme: 4 gün önce
Funda Kundak Eczanesi logo

Funda Kundak Eczanesi


0
(0)

Kırıkhan ilçesi (Hatay) Funda Kundak Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Argo kelime içeren, eczaneyi karalayan, asılsız ithamlarda bulunan yorumlar onaylanmamaktadır. Eczane ile ilgili olumsuz bir durum söz konusu ise lütfen bunu resmi kurumlar (Eczacı odası vs.) aracılığıyla çözünüz.

Funda Kundak Eczanesi Hatay ili Kırıkhan İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Funda Kundak Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Funda Kundak Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Funda Kundak Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Funda Kundak Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Funda Kundak Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

24 Mart 2023 Cuma Hatay Kırıkhan Nöbetçi Funda Kundak Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Funda Kundak Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Funda Kundak Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Funda Kundak Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Funda Kundak Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Funda Kundak Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Funda Kundak Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Funda Kundak Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Funda Kundak Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Hatay İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Hatay ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Doğa Eczanesi

Dörtyol ilçesi (Hatay) Doğa Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Melek Eczanesi

Dörtyol ilçesi (Hatay) Melek Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.